fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Dołącz do nas!

Masz już dość prawicy, która chce kontrolować każdy element Twojego życia? Wkurza Cię, że kościół zagląda kobietom do spodni, a w tym czasie nie odprowadza uczciwych podatków tak jak Ty? Czujesz, że jesteś niesprawiedliwie traktowany w pracy? Marzysz o Polsce przyszłości, w której każda i każdy będzie mógł czuć się jak w domu, a podatki płacone przez nas będą szły na to co najważniejsze: ochronę zdrowia, edukację, transport publiczny czy ochronę środowiska? Dołącz do nas - Nowa Lewica jest partią dla Ciebie!

Działamy w województwie wielkopolskim: od Kępna po Złotów, od Międzychodu po Koło. Chcemy, by Wielkopolska i Polska była lepszym miejscem do życia. Bądź częścią naszej ekipy->  https://lewica.org.pl/partia/przylacz-sie <- odezwiemy się!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem